مرکز جامع خدمات

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات 1724

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی 1724 به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت 1724 هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری  و سایر خدمات ارائه شده توسط 1724 به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات 1724 می باشد.

توجه داشته باشید که ثبت درخواست نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین 1724 از سوی کاربر است.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های 1724 منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های 1724 تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر
و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است
.


تعریف مشترک یا کاربر

مشترک یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت درخواست یا هرگونه استفاده از خدمات 1724 اقدام کند.

همچنین از آنجا که 1724 یک وب‌سایت ارائه خدمات بصورت آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشترک هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.
 

 تعریف مجریان و پیمانکاران

خدمات ارایه شده در وب‌سایت، توسط اشخاص حقیق و حقوقی که دارای جواز و مجوز های قانونی جهت ارائه خدمات را دارند اجرا خواهد شد
- مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا و شرایط  مجریان و پیمانکاران می باشد.

- فاکتور خدمات درخواستی توسط مجریان صادر میگردد و مرکز 1724 نظارت کامل خواهد داشت.
 

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از خدمات 1724 استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت می‏‌کنید و یا ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که 1724 به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که متقاضی در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشترک است  و تمام مکاتبات  و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد 1724 برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

توجه داشته باشید که 30001724  تنها شماره‌‌ ای است که 1724 از طریق آن برای کاربران و مشترکان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کندهمچنین این شماره‌‌ها سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه1724 را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان 1724، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام 724 است و در .صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را  info@1724.irا طلاع دهید
.